• 00

  dnů

 • .
 • 00

  hodin

 • :
 • 00

  minut

 • :
 • 00

  sekund

Ubytování / stravování – Accomodation / catering

V silách organizátorů není zajišťovat účastníkům individuální ubytování. Areál vrchu Raná v okolí Skleníku nabízí ale řadu možností.
Organizers don’t provide accomodation for participants. But there are many posibilities in Rana paragliding area (campsite, parking for caravans).

Parkování – parkovné pro jedno vozidlo na jednoho účastníka je v ceně účastnického poplatku,  další vozidlo 40 Kč / den, platba na baru.
Parking – parking for one car per participant is included in the entry fee, another vehicle 40 CZK / day, payment at the bar.

Noc ve stanu v kempu nebo v autě na parkovišti – 45 Kč / osoba / noc, platba na baru. Jde o příspěvek na údržbu toalet a areálu.
Night in the tent in the campsite or in the car in the parking – 45 CZK / person / night, payment at the bar. This is a contribution to the maintenance of the toilets and the camp.

Možnost přenocování v sále restaurace Ponorka
– za malý poplatek bude možné z pátku na sobotu i ze soboty na neděli přenocovat ve vlastním spacáku v sálu restaurace Ponorka v centru obce Raná.
Overnight stay in „Ponorka“ restaurant
– for a small fee it will be possible to stay overnight from Friday to Saturday and from Saturday to Sunday in your own sleeping bag in the „Ponorka“ restaurant in the center of Raná.

Využití sprchy ve Skleníku – 20 Kč / osoba / osprchování.
Shower in „Sklenik bar“ – 20 CZK / person / shower.

Novinka pro ročník 2019:
Po zkušenostech z minulých ročníků se pro letošek pokusíme zajistit dostatečnou kapacitu mobilních toalet a sprch.
Edit 2019:
With experiences from 2017 and 2018 edition we will provide you more toilets and showers.

Stravování – individuální, ve Skleníku (polévka, rychlé občerstvení, alko, nealko), v restauraci Ponorka cca 500 metrů daleko v obci Raná (minutky, tradiční ranské speciality), v sobotu dopoledne obchod v obci.
Catering – individual, in the „Sklenik bar“ (soup, fast food, alcohol, non-alcoholic drinks), in the restaurant Ponorka about 500 meters away in the village Raná (minutes, traditional Czech specialties), Saturday morning shop in the village.

Edit 2019:
Během závodu bude v prostoru startu a cíle (kde bude pravděpodobně i jeden kontrolní bod během závodu) občerstvovací stanice s vodou, sušeným masem od firmy MASSNA.CZ a dalším občerstvením.
We will prepare some small refreshment for you (watter, fruit, snacks etc.) in the start / finish zone. We expect also one check point during the race in this area.

Součástí startovného jsou guláš a dvě piva v cíli závodu.
Free Goulash and two beers for all participants in the goal.

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU

 

hikeandfly