• 00

  dnů

 • .
 • 00

  hodin

 • :
 • 00

  minut

 • :
 • 00

  sekund

Ubytování / stravování – Accomodation / catering

V silách organizátorů není zajišťovat účastníkům individuální ubytování. Areál vrchu Raná v okolí Skleníku nabízí ale řadu možností.
Organizers don’t provide accomodation for participants. But there are many posibilities in Rana paragliding area (campsite, parking for caravans).

Parkování – parkovné pro jedno vozidlo na jednoho účastníka je v ceně účastnického poplatku,  další vozidlo 40 Kč / den, platba na baru.
Parking – parking for one car per participant is included in the entry fee, another vehicle 40 CZK / day, payment at the bar.

Noc ve stanu v kempu nebo v autě na parkovišti – 45 Kč / osoba / noc, platba na baru. Jde o příspěvek na údržbu toalet a areálu.
Night in the tent in the campsite or in the car in the parking – 45 CZK / person / night, payment at the bar. This is a contribution to the maintenance of the toilets and the camp.

Využití sprchy ve Skleníku – 20 Kč / osoba / osprchování.
Shower in „Sklenik bar“ – 20 CZK / person / shower.

Po zkušenostech z minulých ročníků se pro letošek pokusíme zajistit dostatečnou kapacitu mobilních toalet a sprch.
We will provide you more toilets and showers.

Stravování – individuální, ve Skleníku (polévka, rychlé občerstvení, alko, nealko), v restauraci Ponorka cca 500 metrů daleko v obci Raná (minutky, tradiční ranské speciality), v sobotu dopoledne obchod v obci.
Catering – individual, in the „Sklenik bar“ (soup, fast food, alcohol, non-alcoholic drinks), in the restaurant Ponorka about 500 meters away in the village Raná (minutes, traditional Czech specialties), Saturday morning shop in the village.

Součástí startovného jsou guláš a dvě piva v cíli závodu.
Free Goulash and two beers for all participants in the goal.

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU

 

hikeandfly