Závod již skončil

CZ Hike & Fly 2019 (3rd edition) - 2nd CZ OPEN

25.05.2019 - Raná (České středohoří - Bohemian Uplands)

Partners

Unlimited / Open

St. číslo Jméno a příjmení Země CHP1 CHP2 CHP3 CHP4 CHP5 CHP6 CHP7 CHP8 CHP9 CHP10 Čas
1. 5 MAYER Stanislav Česká republika 3. 2. 5. 1. 1. 1. 2. 3. 2. 1. 02:41:05
2. 40 JUŘINA Petr Česká republika 2. 1. 1. 2. 2. 4. 1. 1. 1. 2. 02:46:28
3. 125 HORÁČEK Jonáš Česká republika 33. 20. 20. 9. 5. 3. 4. 2. 3. 3. 03:14:39
4. 41 KREJCAR Jan Česká republika 24. 22. 14. 6. 3. 2. 10. 10. 8. 4. 03:16:25
5. 10 JANOŠÍK Martin Seychelles 30. 21. 36. 34. 23. 14. 8. 5. 4. 5. 03:19:19
6. 34 GASIOREK Maciej Polsko 34. 23. 11. 7. 4. 6. 6. 4. 5. 6. 03:42:22
7. 48 KOPECKÝ Martin Česká republika 37. 37. 37. 37. 24. 15. 9. 6. 6. 7. 03:49:47
8. 106 FRANC Tom Česká republika 10. 5. 12. 13. 9. 8. 7. 9. 7. 8. 03:52:55
9. 71 KOMAS Radek Česká republika 25. 17. 31. 22. 8. 7. 3. 8. 9. 9. 03:53:05
10. 85 DROZD Michal Česká republika 27. 18. 21. 11. 6. 5. 5. 7. 10. 10. 03:53:05
11. 12 GILAR Přemysl Česká republika 15. 35. 27. 16. 7. 9. 11. 11. 11. 11. 05:33:31
12. 20 KOMJÁTI Bálint Hungary 8. 27. 3. 3. 12. 13. 15. 14. 14. 12. 05:43:32
13. 63 LEHMAN Zdeněk Česká republika 29. 11. 15. 18. 10. 17. 13. 13. 13. 13. 05:46:32
14. 122 BEZDIČKA Josef Česká republika 14. 15. 10. 5. 11. 10. 12. 12. 12. 14. 05:46:35
15. 3 MATERA Tomáš Česká republika 4. 3. 2. 31. 27. 25. 17. 16. 17. 15. 06:07:02
16. 92 STRNADEL Jakub Česká republika 5. 4. 4. 4. 15. 18. 16. 15. 15. 16. 06:08:58
17. 14 MACHÁČEK Jan Česká republika 1. 7. 8. 25. 14. 11. 14. 17. 16. 17. 06:20:30
18. 111 SOMORA Samuel Slovensko 6. 26. 6. 8. 16. 19. 18. 19. 19. 18. 06:58:18
19. 64 SOMORA Jakub Slovensko 7. 29. 13. 10. 22. 16. 19. 20. 20. 19. 06:58:18
20. 21 FOLBRECHT Jan Česká republika 23. 14. 9. 15. 13. 12. 20. 18. 18. 20. 07:04:25
21. 46 KUTIL Jiří Česká republika 12. 9. 7. 14. 19. 20. 21. 22. 21. 21. 07:27:48
22. 30 ŠKROB Vojtěch Česká republika 19. 10. 19. 20. 20. 22. 24. 31. 29. 22. 07:27:48
23. 9 TRPKOŠ Jiří Česká republika 31. 13. 25. 35. 28. 24. 23. 23. 23. 23. 07:31:41
24. 2 KONTOWICZ Sebastian Polsko 26. 36. 32. 23. 17. 23. 22. 21. 22. 24. 07:32:18
25. 4 JANDEK Milan Česká republika 32. 6. 16. 28. 21. 26. 26. 25. 24. 25. 07:53:36
26. 27 SVOBODA Lukas Česká republika 9. 28. 22. 12. 18. 21. 25. 24. 25. 26. 08:06:33
27. 120 MILDNER Michal Polsko 11. 25. 30. 36. 31. 31. 30. 29. 26. 27. 08:14:22
28. 101 SCHWEIZER Lukas Germany 35. 32. 23. 19. 30. 29. 28. 27. 31. 28. 08:25:20
29. 88 HAVRDA Roman Česká republika 13. 8. 18. 17. 25. 27. 27. 26. 27. 29. 08:29:13
30. 74 JANDA Lukasz Polsko 17. 16. 24. 21. 29. 28. 29. 28. 28. 30. 08:38:57
31. 16 DUBEN Matěj Česká republika 20. 19. 17. 29. 26. 30. 31. 30. 30. 31. 09:02:47
32. 23 POUR Josef Česká republika 21. 24. 29. 27. 33. 32. 32. 32. 32. 32. 11:14:30
33. 24 HERCIK Karel Česká republika 22. 31. 28. 26. 34. 33. 33. 33. 33. 33. 11:14:30
34. 7 MADERSKI Jakub Polsko 18. 30. 35. 30. 35. 34. DNF DNF DNF DNF DNF
35. 36 ŠIRL Jan Česká republika 36. 34. 34. 33. 32. DNF DNF DNF DNF DNF DNF
36. 114 TALAVAŠEK Michal Česká republika 16. 12. 33. 24. DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
37. 57 ZÁBRANSKÝ Jiří Česká republika 28. 33. 26. 32. DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
38. 126 FOLTYS Jiří Česká republika 38. 38. 38. 38. DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF